Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Maison du Verger' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 130 m2, východní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, klimatizace. Terasa. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Výhled na krajinu. K dispozi ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Maison du Verger, Narbonne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6715_260_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 130 m2, východní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, klimatizace. Terasa. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (oplocený, 2 auta).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 06:30
Mapa stránek ...