Ubytování ve Francii, Dinan (Côtes d'Armor) v rekreačním domě 'Gîte du Linon'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Gîte du Linon, Dinan
★★

Francie, Côtes d'Armor, Dinan

Francie, Côtes d'Armor, Dinan
Číslo objektu: FR2806.106.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2806_106_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.945,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (120 cm, v délce 180 cm), otevřený krb a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. V horním patře: 1x pokoj s 1x lůžko (80 cm, v délce 180 cm), 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Sprcha/WC. Malá terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Pozor prosím: nekuřácký dům. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Evran 12 km od Dinan: Malý rodinný dům 'Gîte du Linon', renovovaný v roce 2012. Na kraji obce, klidná poloha, 1 km od řeky, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený), zahrada s trávníkem. Cena za topení se platí na místě (17.09.-29.05.). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 7 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'Dinan' 12 km, koupaliště 7 km, jezero ke koupání 'Plan d'eau de Bétineuc' 2 km. Golfové hřiště 15 km, jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: Dinan 12 km, Pleugueneuc 7 km, Cobac Parc 15 km, Combourg 18 km, Saint Malo 39 km, Mont Saint Michel 60 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Dinan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Dinan je obklopené středověkými městskými hradbami staré město s 14'000 obyvatel, 22 km od St Malo. Diskotéka, muzeum, kino, pamětihodnosti. Početné lodní plavby.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis. Rajtování.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:33
Mapa stránek ...