Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Villa du Paradis' - Francie (Bretaň-jih), Tregunc. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům. Komfortní zařízení: obývací pokoj s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Nika s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na terasu. Koupelna/WC. Topení na naftu. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Lehátka (4x). Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Garáž na pozemku. Maximá ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Villa du Paradis, Tregunc

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2932_205_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům. Komfortní zařízení: obývací pokoj s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Nika s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na terasu. Koupelna/WC. Topení na naftu. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Lehátka (4x). Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Garáž na pozemku. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Prosím pozor: 2 ložnice v patře se 2 jedno lůžky jsou od sebe odděleny paravánem. Každá ložnice má vlastní vchod. Výklenek v přízemí je přístupný přes obývací pokoj.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:07
Mapa stránek ...