Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Domaine de la Greve' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2, v přízemí, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 10 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Domaine de la Greve, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_625_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2, v přízemí, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 10 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:25
Mapa stránek ...