Ubytování ve Francii, Quiberon (Bretaň-jih) v apartmánu 'Le Domaine de Fort Neuf'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Domaine de Fort Neuf, Quiberon
★★★

Francie, Bretaň-jih, Quiberon

Francie, Bretaň-jih, Quiberon
Číslo objektu: FR2617.110.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_110_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.589,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 75 m2, v přízemí, jižní orientace. Prostorné a světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1 x 1 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. G1. Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Quiberon: Pěkná rezidence 'Le Domaine de Fort Neuf', 3-podlažní, rok výstavby 2015. Ve čtvrti Port Haliguen, v obci 2 km od centra Quiberon, slunná poloha, 50 m od moře, 80 m plaz, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, parkovací místo. Obchod 2 km, nádraží 'de Quiberon' 2 km, písečná pláž 'Cale et plage de Port Neuf' 80 m, termální bazén 'Thalassothérapie de Quiberon' 1 km. Golfové hřiště (18 jamek) 23 km, škola surfingu 17 km, škola plachtění 500 m. Atrakce v blízkosti: La Thalassothérapie de Quiberon 2 km, La côte sauvage de Quiberon 3 km, Les alignements de Carnac 19 km, Auray 25 km, Vannes 50 km, Lorient 65 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Quiberon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město a lázně pro léčbu dýchacích cest s 5'064 obyvatel, na jihu poloostrova, 28 km od Auray. Veškeré služby v místě. Noční klub, kasino, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Rozdílná krajina na poloostrově s divokými pobřežími (strmá pobřeží) a dlouhými plážemi.
informace pro letní ubytování
Bazén. Sportovní přístav Port Haliguen. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 21:33
Mapa stránek ...