Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'PLEIN SUD' - Francie (Bretaň-jih), La Trinité Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 55 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu PLEIN SUD, La Trinité Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2616_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 13:28
Mapa stránek ...