Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Hauts de Bordagain' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 38 m2, v přízemí, jižní orientace. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, 3 plotýnky - sklokeramická deska, parní zařízení, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extr ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Hauts de Bordagain, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_50_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 38 m2, v přízemí, jižní orientace. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, 3 plotýnky - sklokeramická deska, parní zařízení, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:31
Mapa stránek ...