Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence Soko Eder' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování č. 197.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence Soko Eder, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_27_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování č. 197.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 06:12
Mapa stránek ...