Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Axturia' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 52 m2, v přízemí. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž č. 36.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Axturia, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_149_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 52 m2, v přízemí. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž č. 36.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.6.2018 13:25
Mapa stránek ...