Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Hippocampe' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 120 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Velká terasa, západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Hippocampe, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_430_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 120 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Velká terasa, západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.11.2018 19:59
Mapa stránek ...