Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Avenue de Biarritz' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 63 m2 v 1. patře. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), jídelní stůl, TV a DVD. Vstup na verandu, severní orientace a západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon, jižní orientace a východní orientace. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička) s bar. Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Avenue de Biarritz, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_114_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 63 m2 v 1. patře. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), jídelní stůl, TV a DVD. Vstup na verandu, severní orientace a západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon, jižní orientace a východní orientace. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička) s bar. Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:44
Mapa stránek ...