Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Christian' - Rakousko (Zillertal), Mayrhofen. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 42 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Vkusné a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl, rádio. Sprcha/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Soukromý vstup.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Christian, Mayrhofen

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6290_480_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Vkusné a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl, rádio. Sprcha/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Soukromý vstup.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:41
Mapa stránek ...