Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Haus Gamskogl' - Rakousko (Tyrolsko), Neustift im Stubaital. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 100 m2 v 2. patře. Komfortní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Malá obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Vstup na balkon. Balkon. Pěkný výhled na krajinu a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Haus Gamskogl, Neustift im Stubaital

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6167_240_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 100 m2 v 2. patře. Komfortní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Malá obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Vstup na balkon. Balkon. Pěkný výhled na krajinu a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.9.2018 14:49
Mapa stránek ...