Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Zangerle' - Rakousko (Tyrolsko), Kappl. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 85 m2. Vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní kout a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo a TV-satelit. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Balkon. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Zangerle, Kappl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6555_100_12/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 85 m2. Vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní kout a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo a TV-satelit. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Balkon. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 07:54
Mapa stránek ...