Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Forsthaus' - Rakousko (Salzkammergut), Strobl. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Forsthaus, Strobl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5350_500_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 18:11
Mapa stránek ...