Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lorivita Residenz' - Rakousko (Salcbursko), Saalbach-Hinterglemm. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'A2-4T', 2-pokojový byt 48 m2. Světlé, vkusné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a plochá obrazovka. Kuchyně (mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon. Pěkný výhled na hory. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lorivita Residenz, Saalbach-Hinterglemm

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5753_240_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'A2-4T', 2-pokojový byt 48 m2. Světlé, vkusné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a plochá obrazovka. Kuchyně (mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon. Pěkný výhled na hory. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 17:45
Mapa stránek ...