Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pitztal' - Rakousko (Pitztal), Sankt Leonhard im Pitztal. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2. Vkusné a útulné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.), kabelová TV, DVD a kachlová kamna. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pitztal, Sankt Leonhard im Pitztal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6481_420_14/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2. Vkusné a útulné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.), kabelová TV, DVD a kachlová kamna. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:51
Mapa stránek ...