Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chalet No.19' - Rakousko (Štýrsko), Turracher Höhe. Jedná se o ubytování pro 13 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'Chalet No.19', 5-pokojová chata 130 m2. Komfortní a vkusné zařízení: vstup. Místnost na zavazadla. Velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s knihovna a TV-satelit (plochá obrazovka), plynová kamna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC, vířivou vanou, Sauna. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chalet No.19, Turracher Höhe

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9565_120_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 13 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Chalet No.19', 5-pokojová chata 130 m2. Komfortní a vkusné zařízení: vstup. Místnost na zavazadla. Velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s knihovna a TV-satelit (plochá obrazovka), plynová kamna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC, vířivou vanou, Sauna. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a 1x místo ke spaní. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo. Terasa. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sauna, dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). Rozložení místností se může lišit. Sauna je infračervená kabina. Sklad je také lyžárna a prádelna. Budova s recepcí není v obci!
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:46
Mapa stránek ...