Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alexander' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Hofgastein. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 36 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. Otevřený obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Nika s 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alexander, Bad Hofgastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5630_230_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 36 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. Otevřený obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Nika s 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 05:23
Mapa stránek ...