Ubytování v Portugalsku, Sintra (Lisboa-Vale do Tejo) v apartmánu 'Estudio'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Portugalsku
v apartmánu Estudio, Sintra
★★★

Portugalsko, Lisboa-Vale do Tejo, Sintra

Portugalsko, Lisboa-Vale do Tejo, Sintra
Číslo objektu: PT4700.6.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pt4700_6_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 13.163,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojov byt 'Sintra Sol T0 2 adults + 1 child', pro 2 osob, 35 m2, v přízemí, jednoduché zařízení.Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x dvoulůžko a 1x pohovka.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl a lednicí. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Zahradní sezení, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení. RNET-1493
Informace o domě (rezidenci)
Ideální pro pobyt s dětmi. Jednoduchý, stylový rekreační zařízení 'Estudio', renovovaný v roce 2017.Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd možný celoročně jen do 20 m od domu. Doporučujeme auto, cesta, 20.Poloha: v centru obce Praia das Maç?s, na kraji obce obce Sintra, ve čtvrti Lisbon, centrální, klidná, slunná poloha u moře. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, délka 25 m x šířka 12 m, otevřeno od 01.06. do 15 .09.).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 300 m, potraviny 300 m, restaurace 300 m, koupaliště 20 m, písečná pláž 300 m, golfové hřiště 15 km, tenis 300 m, jízdárna 2.5 km, dětské hřiště, 200 m, autobusová zastávka 50 m, Metro 10 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 10 km, hlavní silnice v 100 m a letiště v 35 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 19:49
Mapa stránek ...