Ubytování v Polsku, Spychowo-Kierwik (Mazursko) v rekreačním domě 'Kierwik'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Kierwik, Spychowo-Kierwik
★★★

Polsko, Mazursko, Spychowo-Kierwik

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Polsko, Mazursko, Spychowo-Kierwik
Číslo objektu: PL1217.103.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl1217_103_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.531,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj 25 m2 s otevřený krb, TV, rádio a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj 10 m2 s 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj 7 m2 s 1x dvoulůžko (140 cm, v délce 200 cm). Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. V podkroví: 1x zkosený pokoj 13 m2 s 3x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), TV. 1x zkosený pokoj 13 m2 s 3x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). WC zvlášť. E-topení, topení dřevem, boiler (100 l). Terasa 30 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Parkování u domu. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen PL.
Informace o domě (rezidenci)
Kierwik 1 km od Spychowo: Rodinný dům "Kierwik", rok výstavby 2012, obklopen stromy a loukami. Mimo obec, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 300 m od jezera, 500 m od řeky, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 900 m2 (oplocený), trávníkem, louka 1'000 m2. Terasa (30 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: sauna, stolní tenis. K dispozici: loďka (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, půjčovna jízdních kol 3 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 1.5 km, písečná pláž 300 m (malý), jezero ke koupání 300 m. Jízdárna, od domu vedou turistické / vycházkové trasy, cyklistická stezka 500 m. Pozor prosím: rybaření povoleno (nutné povolení).
Rezervace
Ubytování v Polsku, Spychowo-Kierwik:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, klidná obec, 23 km západně od Ruciane Nida, 35 km východně od Szczytno, 85 km jiho-východně od Olsztyn. V obci: potraviny, pošta, restaurace, bar. Další možnosti nákupu a zábavy, 23 - 85 km. Obec Spychowo-Kierwik na břehu jezera Kierwik, které je spojeno tokem řeky Krutynia a patří k nejkrásnějším kajakovým cestám v Evropě. Na východní a jižní straně jezera jsou lesy pustiny Piska. Dobrý výchozí bod pro exkurze do celé oblasti velkých jezer.
informace pro letní ubytování
Kánoe, veslování. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 6.6.2020 19:42
Mapa stránek ...