Ubytování v Nizozemí, Uitgeest (Holandsko - sever) v apartmánu 'Oostergeest'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 14). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Nizozemí
v apartmánu Oostergeest, Uitgeest
★★★

Nizozemí, Holandsko - sever, Uitgeest

Nizozemí, Holandsko - sever, Uitgeest
Číslo objektu: NL1911.300.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/nl1911_300_5/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.566,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Oostergeest', 4-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV, CD a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha, WC zvlášť. Topení. 2x balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Bez výtahu.
Informace o domě (rezidenci)
Uitgeest 32 km od Amsterdam: Komfortní rekreační osada 'De Meerparel'. Mimo obec, 1.2 km od centra Uitgeest, 6 km od moře, přímo u jezera, 6 km plaz. Společné: ping-pong, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, k dispozici jízdní kola (extra). K dispozici: kánoe, loďka (extra). Centrální parkoviště. Supermarket 1.5 km, restaurace 200 m, bar, kavárna 750 m, autobusová zastávka 'Molenweg' 1.4 km, nádraží 'Uitgeest' 4 km, písečná pláž 6 km, jezero ke koupání 'Zwaansmeer' 1.2 km. Atrakce v blízkosti: IJmuider Zee- en Havenmuseum 18 km, Het Hollands Kaasmuseum Alkmaar 15 km, De Dorregeester Molen 4 km, Bazaar Beverwijk 8 km. Známá jezera v okolí: Uitgeestermeer 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra). Soukromý přístav loděk (extra) na dotaz. Dálnice v blízkosti. Letiště v blízkosti 35 km od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Rezervace
Ubytování v Nizozemí, Uitgeest:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Velká vesnice přímo u jezera, 16 km od Alkmaar, 25 km od Haarlem, 23 km od Amsterdam. Veškeré služby v místě. Doprava letadlem: letiště Schiphol Amsterdam (AMS), 35 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:21
Mapa stránek ...