Ubytování v Německu, Greetsiel (Severní moře) v apartmánu 'An´t Pilsumer Klocktorn'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Německu
v apartmánu An´t Pilsumer Klocktorn, Greetsiel
★★★

Německo, Severní moře, Greetsiel

Německo, Severní moře, Greetsiel
Číslo objektu: DE2974.250.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/de2974_250_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.737,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2, v podkroví. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Malý balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. Výhled. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Vhodné pro alergiky.
Informace o domě (rezidenci)
Pilsum 3 km od Greetsiel: Dvougenerační dům 'An´t Pilsumer Klocktorn'. V obci, 3 km od moře, 4 km od jezera, 10 km plaz. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Supermarket 3 km, restaurace 10 m, pekárna 3 km, kavárna 10 m, autobusová zastávka 20 m, nádraží 'Norden' 18 km, písečná pláž 'Trockenstrand Upleward' 10 km, koupaliště 22 km, krytý bazén 3 km, jezero ke koupání 'Greetsiel' 4 km. Golfové hřiště (9 jamek) 21 km, minigolf 3 km, jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: Pilsumer Leuchtturm 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Německu, Greetsiel:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá rekreační obec přímo u moře, 21 km od Emden, 32 km od Aurich. V obci: supermarket, obchody, pekařství, banka, restaurace, pamětihodnosti, krytý bazén, sauna, solárium. Možnost výletů do Emden, Aurich a do Norddeich (20 km), kde se nachází místní kancelář Interhome. Zde si můžete zarezervovat různé volnočasové aktivity u našich místních zaměstnanců a zdarma využít přístup k internetu.
informace pro letní ubytování
Pláž. Aquapark 'Ocean Wave Norddeich', 20 km. Sportovní přístav. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 11:05
Mapa stránek ...