Ubytování v Maďarsku, Budapešť (Budapešť) v apartmánu 'Prater'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu Prater, Budapešť
★★

Maďarsko, Budapešť, Budapešť

Maďarsko, Budapešť, Budapešť
Číslo objektu: HU1000.670.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu1000_670_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 7.810,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 30 m2 v 14. patře. Částéčně renovovaný v roce 2016, účelné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a klimatizace. Vstup na balkon. Malá, otevřená kuchyně u vstupu (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Parketové podlahy. Malý balkon 4 m2. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
8th district: Velký bytový dům 'Prater'. V obci, 2 km od centra, centrální, klidná poloha. V domě: výtah, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 100 m, restaurace, bar 300 m, centrum dostupné pěšky během 22 min. Autobusová zastávka '9,83 Muzsikus cigányok parkja' 300 m, nádraží 'Budapest Keleti' 2 km, metro 'M3 Klinikak' 600 m, park 'Kálvária tér' 500 m. Dětské hřiště 150 m. Atrakce v blízkosti: market hall Vásárcsarnok 2 km, vaci utca - city center 2 km, Liberty statue Szabadság szobor 3.5 km, chain bridge Széchenyi Lánchíd 3.5 km. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Budapešť:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Hlavní město Maďarska, Budapest, rozdělené důstojným proudem Dunaje na dvě části: stranu Buda a rovinou Peste. Proslulé, historické, rušné město, centrálni, dopravně výhodná poloha, 60 km od Székesfehérvár, 21 km od Szentendre, 55 km od Esztergom. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže.
informace pro letní ubytování
Budapešť, právem nazyvaná nejkrásnějším městem střední Evropy, se svými výstavnými náměstími, musei a historickými památkami je oblíbeným člem turistů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 11:35
Mapa stránek ...