Ubytování v Maďarsku, Balatonfoldvar Balatonszarszo (Balaton - jižní pobřeží) v rekreačním domě 'Balaton H2054'. Toto ubytování je pro 14 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 7 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v rekreačním domě Balaton H2054, Balatonfoldvar Balatonszarszo
★★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonfoldvar Balatonszarszo

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonfoldvar Balatonszarszo
Číslo objektu: HU8624.350.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8624_350_1/
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 7 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 35.483,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
9-pokojový dům 160 m2, účelné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/WC, WC zvlášť. V horním patře: jídelna, TV-satelit. 4x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). 3x sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. Parkování (oplocený, 6 auta).
Informace o domě (rezidenci)
Balatonszárszó: Velký, útulný dům "Balaton H2054", 2-podlažní. Klidná, slunná poloha, 500 m od jezera. Společné: pozemek 500 m2, zahrada s trávníkem. Potraviny, restaurace 500 m, písečná pláž 800 m, travnatá pláž 500 m. Dětské hřiště 500 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 3.6.2020 11:25
Mapa stránek ...