Ubytování v Maďarsku, Balatonfoldvar Balatonszarszo (Balaton - jižní pobřeží) v rekreačním domě 'Balaton H2054'. Toto ubytování je pro 14 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 7 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v rekreačním domě Balaton H2054, Balatonfoldvar Balatonszarszo
★★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonfoldvar Balatonszarszo

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonfoldvar Balatonszarszo
Číslo objektu: HU8624.350.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8624_350_1/
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 7 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 28.067,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
9-pokojový dům 160 m2, účelné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/WC, WC zvlášť. V horním patře: jídelna, TV-satelit. 4x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). 3x sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. Parkování (oplocený, 6 auta).
Informace o domě (rezidenci)
Balatonszárszó: Velký, útulný dům 'Balaton H2054', 2-podlažní. Klidná, slunná poloha, 500 m od jezera. Společné: pozemek 500 m2, zahrada s trávníkem. Potraviny, restaurace 500 m, písečná pláž 800 m, travnatá pláž 500 m. Dětské hřiště 500 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.3.2018 05:59
Mapa stránek ...