Ubytování v Itálii, Colle Val d'Elsa (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Limonaia'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 8). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Limonaia, Colle Val d'Elsa
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Colle Val d'Elsa

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Toskánsko Chianti, Colle Val d'Elsa
Číslo objektu: IT5254.875.10
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5254_875_10/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.817,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
"Limonaia", 3-pokojový byt 90 m2, v přízemí. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj s TV. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). 2x sprcha/bidet/WC. Zahrada. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Bývalý, před krátkou dobou renovovaný, zcela oplocený statek z přírodního kamene ve velkém zemědělském podniku. Siena 30 km, Florencie, srdce Chianti, 60 km. V hlavní budově vznikly nové byty, při jejichž renovaci zůstaly zachovány detajly původních architektonických prvků, jako dřevěné trámoví a terakota podlahy z Toskánska. Hosté mohou podnikat výlety pěšky, nebo na kole, na březích obou velkých jezer lovit ryby, nebo relaxovat ve velkém zahradním pavilonu na pozemku. Pobytová místnost pro degustace (malá večeře Euro 20,-./osoba), omezené stravování, max pro 50 osob. Prodej vlastních výrobků jako olivový olej, Chianti-víno Colli Senesi, salámy a sýry. Jednoduchý, komfortní selský dům, ideální pro pobyt s dětmi. Z 18. století, renovovaný, obklopen stromy a poli. 9 km od centra Colle Val d'Elsa, 3 km od centra Casole d'Elsa, 20 km od centra San Gimignano, klidná poloha ve svahu, v zeleni. Společné: pozemek, bazén (7 x 15 m, hloubka 120 - 160 cm, 08.05.-02.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, gril. V rekreačním zařízení: recepce, ústřední topení, pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 9 km, restaurace 3 km, nádraží "Poggibonsi" 20 km. Tenis 15 km, jízdárna 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Colle Val d'Elsa:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 220 m n.m.
Colle Val d'Elsa sestává ze starého jádra obce na svahu, Colle Alta, stejně jako z v údolí ležící převážně moderní části s řemeslem. Městečko je známé výrobou krystalů jednak v továrnách, ale také v rukodílnách. Velice dobře centrálně položené, na okraji oblasti Chianti, ideální pro výlety v Toskánsku. Historická obec s 20'000 obyvatel, v centru regionu), ve svahu, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-západně od Siena, 50 km jiho-západně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 3.6.2020 06:10
Mapa stránek ...