Ubytování v Itálii, Castiglione d'Orcia (Siena a okolí) v rekreačním domě 'Casa Frati'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Casa Frati, Castiglione d'Orcia
★★★★

Itálie, Siena a okolí, Castiglione d'Orcia

Itálie, Siena a okolí, Castiglione d'Orcia
Číslo objektu: IT5318.650.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5318_650_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 25.232,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Casa Frati', 6-pokojová vila 240 m2, v přízemí. Pěkné a romantické zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s koupelna/bidet/WC. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj s 2x pohovka, otevřený krb, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s koupelna/bidet/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní kout. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Velká terasa, malá terasa. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
3 km od Castiglion d'Orcia: Tento bývalý malý klášter s nádhernou vyhlídkou nad údolím Orcia, v jižní provincii Siena, byl přestavěn do dvou překrásných prostorných bytů v elegantním toskánském vesnickém stylu. Velká, pěkná, historická vila 'Casa Frati', z 15. století, renovovaný, obklopen poli a vinicemi. 2 byty v domě. 6 km od centra San Quirico d'Orcia, samostatně stojící, klidná poloha na kopci. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, zahrada (není oplocena) s trávníkem, bazén (6 x 12 m, hloubka 140 - 180 cm, 07.04.-15.10.). Gril. V domě: přístup na internet, sauna (extra), pračka. Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Příjezd (1 km přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 3 km, supermarket 6 km, restaurace 3 km, termální bazén 'Bagno Vignoni' 3 km. Atrakce v blízkosti: Siena 55 km, Montepulciano 25 km, Pienza 18 km, Montalcino 23 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castiglione d'Orcia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 540 m n.m.
Castiglione d'Orcia na svazích Monte Amiata s krásným výhledem nad kouzelnou krajinou údolí Orcia. V okolí je Rocca d'Orcia s opevněnou věží. Útulná, historická vesnice s 2'500 obyvatel, na jihovýchodě regionu, na vyvýšeném místě, idilická poloha s pěkným výhledem, 50 km jiho-východně od Siena. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 3 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:26
Mapa stránek ...