Ubytování v Itálii, Rio Marina (ostrov Elba) v apartmánu 'Al Pino 60'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Al Pino 60, Rio Marina
★★★

Itálie, ostrov Elba, Rio Marina

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, ostrov Elba, Rio Marina
Číslo objektu: IT8600.400.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it8600_400_3/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.345,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Al Pino 60', 2-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a klimatizace. Vstup na balkon, na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x vysunovací lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Malý balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka, místo k posezení. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Parkování (kryté). Pozor prosím: soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkné rekreační středisko 'Capo d'Arco', obklopen stromy. V obci Capo d'Arco, klidná poloha, 100 m od moře, 500 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: terasovitá zahrada, přírodní zahrada, 2 bazény (27.05.-20.09.). Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, soukromá pláž, tenis (extra), plážový volejbal, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, přístup na internet, stolní tenis, kiosek, slunná terasa. Donáška nápojů. Příjezd (500 m přírodní cesta). Parkovací místo. Potraviny 100 m, supermarket 5 km, restaurace, bar 100 m, trajekt 'Rio Marina' 13 km, písečná pláž 'Brigantino' 500 m (malý). Atrakce v blízkosti: Porto Azzurro 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Hlídaná rezidence. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Oblast Capo D’Arco (soukromý přístup s ostrahou) je obklopen krásnou přírodní oázou. Hosté mohou využívat bazény (mořské i sladkovodní) zdarma, lehátka za poplatek. K dispozici je bar, restaurace a obchod (06.06/12.09). WIFI signál je k dispozici pouze u bazénů. Otevírací data a časy bazénů a restauracích se může lišit v případě, že poptávka není dostatečná ani za nepříznivých povětrnostních podmínek.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Rio Marina:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rio Marina se 2.500 obyvateli leží společně s rybářským městečkem Porto Azzuro v dlohém zálivu na východním pobřeží ostrova. V Rio Marina je obchodní přístav. Místo nabízí malou zátoku ke koupání s kameny, štěrkem a pískem. 3 tenisové kurt, minogolf, obchody, bar, restaurace.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.11.2019 15:57
Mapa stránek ...