Ubytování v Itálii, Rio Marina (ostrov Elba) v apartmánu 'Al Pino 60'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Al Pino 60, Rio Marina
★★★

Itálie, ostrov Elba, Rio Marina

Itálie, ostrov Elba, Rio Marina
Číslo objektu: IT8600.400.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it8600_400_3/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.149,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Al Pino 60', 2-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a klimatizace. Vstup na balkon, na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x vysunovací lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Malý balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka, místo k posezení. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Parkování (kryté). Pozor prosím: soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkné rekreační středisko 'Capo d'Arco', obklopen stromy. V obci Capo d'Arco, klidná poloha, 100 m od moře, 500 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: terasovitá zahrada, přírodní zahrada, 2 bazény (27.05.-20.09.). Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, soukromá pláž, tenis (extra), plážový volejbal, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, přístup na internet, stolní tenis, kiosek, slunná terasa. Donáška nápojů. Příjezd (500 m přírodní cesta). Parkovací místo. Potraviny 100 m, supermarket 5 km, restaurace, bar 100 m, trajekt 'Rio Marina' 13 km, písečná pláž 'Brigantino' 500 m (malý). Atrakce v blízkosti: Porto Azzurro 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Hlídaná rezidence. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Oblast Capo D’Arco (soukromý přístup s ostrahou) je obklopen krásnou přírodní oázou. Hosté mohou využívat bazény (mořské i sladkovodní) zdarma, lehátka za poplatek. K dispozici je bar, restaurace a obchod (06.06/12.09). WIFI signál je k dispozici pouze u bazénů. Otevírací data a časy bazénů a restauracích se může lišit v případě, že poptávka není dostatečná ani za nepříznivých povětrnostních podmínek.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Rio Marina:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rio Marina se 2.500 obyvateli leží společně s rybářským městečkem Porto Azzuro v dlohém zálivu na východním pobřeží ostrova. V Rio Marina je obchodní přístav. Místo nabízí malou zátoku ke koupání s kameny, štěrkem a pískem. 3 tenisové kurt, minogolf, obchody, bar, restaurace.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2019 04:16
Mapa stránek ...