Ubytování v Itálii, Chiavari (Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre) v apartmánu 'San Marco'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu San Marco, Chiavari
★★

Itálie, Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, Chiavari

Itálie, Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, Chiavari
Číslo objektu: IT5070.250.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5070_250_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.037,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'3', 3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 31.03. 2x malý balkon. K dispozici: pračka, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. CITRA: 010015-LT-0238
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 'San Marco'. V centru obce Chiavari, 300 m od moře. V domě: výtah. Příjezd 50 m od objektu. Veřejné parkoviště 100 m na ulici. Obchod 100 m, restaurace 300 m, bar 50 m, nádraží 'Chiavari' 100 m, kamenitá pláž 400 m. Atrakce v blízkosti: Lavagna 3 km, Sestri Levante 10 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Chiavari:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rekreační místo s turistickým přístavem a historickým, starým městem, 35 km východně od Genova. Nádraží. Pobřežní promenády. Výlety do pobřežních středisek Sestri Levante a Portofino, nebo do vnitrozemí do Fontanabuona Valley a Aveto Valley. Kino, restaurace, tanec/diskotéky. Jezdectví, tenis, bazén, lido, vodní lyžování, windsurfing, plachtění, rybaření. Malé, vhodné pro rodinou rekreaci město přímo u moře. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2019 16:07
Mapa stránek ...