Ubytování v Chorvatsku, Trget (Istrie) v apartmánu 'Šverko'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Šverko, Trget
★★★

Chorvatsko, Istrie, Trget

Chorvatsko, Istrie, Trget
Číslo objektu: HR2840.104.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr2840_104_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.831,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 88 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Vstup s klimatizace. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Terasa 25 m2, krytá. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný třígenerační dům 'Šverko'. 10 km od centra Labin, klidná, slunná poloha, 200 m od moře, 200 m plaz. Společné: pozemek 700 m2. Ping-pong, basketbalový koš, badminton, altán, gril. V domě: přístup na internet, stolní fotbal. Parkovací místo. Obchod, restaurace 100 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 200 m. Pozor prosím: soukromý přístav loděk (extra) na dotaz.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Trget:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, idylická, klidná rybářská obec, na východě regionu přímo u moře, 10 km jiho-východně od Labin, 15 km od Rabac. V obci: restaurace. K tomu: lékárna 10 km, lékař 10 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 - 20 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž. Rybaření (s povolením).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 22:51
Mapa stránek ...