Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Caroline' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice). 'Caroline 4', 3-pokojový byt v 2. patře. Prostorné a světlé, renovovaný v roce 2015, jednoduché a útulné zařízení: průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem. Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem a TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj/ložnice se Šatna s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x francouzským lužkem. Malá, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: ne ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Caroline, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_18_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje
(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
'Caroline 4', 3-pokojový byt v 2. patře. Prostorné a světlé, renovovaný v roce 2015, jednoduché a útulné zařízení: průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem. Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem a TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj/ložnice se Šatna s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x francouzským lužkem. Malá, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2017 13:00
Mapa stránek ...