Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Linhart' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt v 1. patře. Prostorné, renovovaný, komfortní a stylové zařízení: v horním patře: (přikré schodiště) malý vstup. 1x malý pokoj s 1x lůžko, 1x francouzským lužkem a elektrická kamna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Velký obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pr ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Linhart, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_14_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt v 1. patře. Prostorné, renovovaný, komfortní a stylové zařízení: v horním patře: (přikré schodiště) malý vstup. 1x malý pokoj s 1x lůžko, 1x francouzským lužkem a elektrická kamna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Velký obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům, bez parkovišté. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2017 11:56
Mapa stránek ...