Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Sezimky' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Sezímky. Jedná se o ubytování pro 12 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic. 8-pokojový dům 335 m2 na 2 podlažích. Prostorné, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka), kachlová kamna. Malý salón s krbová kamna. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril, parní zařízení) s WC zvlášť. 2x WC zvlášť, dvojumyvadlo. V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem, sprcha/WC, TV a topení. Obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko, sprcha/WC a TV. M ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Sezimky, Sezímky

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4709_20_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
8-pokojový dům 335 m2 na 2 podlažích. Prostorné, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka), kachlová kamna. Malý salón s krbová kamna. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril, parní zařízení) s WC zvlášť. 2x WC zvlášť, dvojumyvadlo. V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem, sprcha/WC, TV a topení. Obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko, sprcha/WC a TV. Malý obývací pokoj s sprcha/WC. Ve 2. patře: (točité schody) malá galerie zkosený s 2x dvoulůžko. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 19:05
Mapa stránek ...