Chata Zellerhütte je v Horním Rakousku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně jihovýchodním směrem od Hinterstoderu. Chata Zellerhütte je v nadmořské výšce 1.575 m a má kapacitu 53 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Zellerhütte

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Zellerhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Zellerhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Zellerhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Zellerhütte v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Zellerhütte je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.575 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Windischgarsten. V létě bývá chata v provozu od zčátku května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od začátku prosince většinou do konce března, ale v zimě jen o víkendech. Chataři jsou Robert a Heidemarie Leiss.

Telefon na chatu je +43 664 4112717
E-mail: info@zellerhuette.at

Na chatě Zellerhütte je celkem 53 lůžek. V pokojích je celkem 8 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 27 lůžek. Malá zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená.

Přístupové cesty na chatu Zellerhütte:
z Roßleithen (parkoviště Pießlingbrücke) (700 m) - 3:00 hod
z Vorderstoder (760 m) - 2:30
z Vorderstoder (parkoviště Schafferteich) (870 m) - 2:00
z Vorderstoder - Käserei (780 m) - 2:30

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Warscheneck (2.389 m) - 2:30
Lagelsberg (2.014 m) - 1:00 hod
Hutterer Höß přes Schrocken (2.380 m) - 6:00 hod
chata Linzer Hütte (1.767 m) - 6:30
chata Linzer Hütte přes Wurzeralm (1.371 m) - 5:00 hod
chata Hochmölbinghütte (1.684 m) - 7:00 hod
chata Dümlerhütte (1.495 m) - 4:00 hod
Zellerhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Zellerhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Tauplitz: rekreační dům 'Waldi' pro 16 osob
9-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Osobité a útulné zařízení: velký obývací pokoj s jídelní stůl, TV-satelit, rádio, DVD a kachlová kamna. Vstup na balkon, na terasu. Obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo. Ve spodním patře: vstup. V horním patře: galerie s otevřený krb. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Koupelna/sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Velký balkon, 2x velká terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled na hory ...

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 04:07
Mapa stránek ...