Chata Landawirseehütte je v rakouském Salcbursku v horské skupině Schladminger Tauern. Chata je vzdušnou čarou asi 13,5 km přibližně severním směrem od Mariapfarr. Chata Landawirseehütte je v nadmořské výšce 1.985 m a má kapacitu 45 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Landawirseehütte

Schladminger Tauern

Obrázek nemáme k dispozici
Landawirseehütte - fotografie bohužel není k dispozici
Landawirseehütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Landawirseehütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Landawirseehütte v oblasti Schladminger Tauern:
   Chata Landawirseehütte je v oblasti Schladminger Tauern v nadmořské výšce 1.985 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Lungau. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do konce září. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Gerald Zehner.

Telefon na chatu je +43 676 7785375, +43 676 7785375
E-mail: gerald.zehner@aon.at

   Na chatě Landawirseehütte je celkem 45 lůžek. V pokojích je celkem 10 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 35 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Landawirseehütte:
z údolí Ennstal,ze Schladmingu (740 m) - 4:30 hod
z údolí Murtal, z Untere Piendlalm (1.325 m) - 3:15 hod
z Vordere Goeriachalmen (1.425 m) - 2:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Pietrach (2.396 m)
Kübel (2.354 m)
Hochgolling (2.863 m)
Zwerfenberg (2.642 m)
Samspitze (2.381 m)
Scharnock (2.498 m)
Rotsandspitze (2.481 m)
Hoher Wagen (2.320 m)
Gollingscharte (2.326 m)
Trockenbrotscharte (2.237 m)
Landawirseehütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Landawirseehütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Landawirseehütte - další informace na internetu:
Obertauern (1741 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Obertauern: rekreační dům 'Steindlwald' pro 10 osob
5-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích. Komfortní a útulné zařízení: vstup. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Sprcha. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu, na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Schladming: rekreační dům 'Schladming' pro 10 osob
5-pokojová chata 150 m2 na 3 podlažích. Vkusné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a sprcha. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. Ve spodním patře: koupelna/WC. V horním patře: 1x zkosený dvoulůžkový pokoj s kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x zkosený malý dvoulůžkový pokoj. 1x zkosený pokoj s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 2x sprcha/WC. 2x balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka, odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: pračka, sauna. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

V okolí je více ubytování (ještě dalších 13). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.6.2018 14:21
Mapa stránek ...