Chata Scheibenhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Rax a Schneeberggruppe. Chata je vzdušnou čarou asi 3 km přibližně severovýchodním směrem od Mürzzuschlag. Chata Scheibenhütte je v nadmořské výšce 1.473 m a má kapacitu 10 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Scheibenhütte

Rax a Schneeberggruppe

Scheibenhütte
© foto: OEAV
Scheibenhütte (Rax a Schneeberggruppe)
Scheibenhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Scheibenhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Scheibenhütte v oblasti Rax a Schneeberggruppe:
   Chata Scheibenhütte je v oblasti Rax a Schneeberggruppe v nadmořské výšce 1.473 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Mürzzuschlag. V létě bývá chata v provozu od května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od poloviny listopadu většinou do poloviny dubna. Chatařem je Hans Peter Ramusch.

Telefon na chatu je +43 664 3640940

Na chatě Scheibenhütte je celkem 10 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Scheibenhütte:
z nádraží v Mürzzuschlag (668 m) - 2:15 hod
z Kapellen (702 m) - 3:00 hod
z Preiner Gscheid (1.070 m) - 2:30 hod
z nádraží Semmering (895 m) - 5:00 hod
ze Spital am Semmering (778 m) - 4:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Kampalpe (1.535 m) - 2:30 hod
Drahte Kogel (1.565 m) - 1:15 hod
Pinkenkogel am Semmering - 5:00 hod
Scheibenhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Scheibenhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Scheibenhütte - další informace na internetu:
Semmering (980 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Feichtinger' pro 4 osoby
3-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní kout, TV, TV-satelit, plochá obrazovka, kachlová kamna a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. V podkroví: 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x místo ke spaní. Dřevěné podlahy. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Weidmann' pro 2 osoby
2-pokojový dům 60 m2, ve zvýšeném přízemí. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV a kamna na dřevo. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Dřevěné podlahy. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 22:35
Mapa stránek ...