Chata Scheibenhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Rax a Schneeberggruppe. Chata je vzdušnou čarou asi 3 km přibližně severovýchodním směrem od Mürzzuschlag. Chata Scheibenhütte je v nadmořské výšce 1.473 m a má kapacitu 10 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Scheibenhütte

Rax a Schneeberggruppe

Scheibenhütte
© foto: OEAV
Scheibenhütte (Rax a Schneeberggruppe)
Scheibenhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Scheibenhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Scheibenhütte v oblasti Rax a Schneeberggruppe:
   Chata Scheibenhütte je v oblasti Rax a Schneeberggruppe v nadmořské výšce 1.473 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Mürzzuschlag. V létě bývá chata v provozu od května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od poloviny listopadu většinou do poloviny dubna. Chatařem je Hans Peter Ramusch.

Telefon na chatu je +43 664 3640940

Na chatě Scheibenhütte je celkem 10 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Scheibenhütte:
z nádraží v Mürzzuschlag (668 m) - 2:15 hod
z Kapellen (702 m) - 3:00 hod
z Preiner Gscheid (1.070 m) - 2:30 hod
z nádraží Semmering (895 m) - 5:00 hod
ze Spital am Semmering (778 m) - 4:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Kampalpe (1.535 m) - 2:30 hod
Drahte Kogel (1.565 m) - 1:15 hod
Pinkenkogel am Semmering - 5:00 hod
Scheibenhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Scheibenhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Scheibenhütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 3.7.2020 11:24
Mapa stránek ...