Chata Grünburger Hütte je v Horním Rakousku v horské skupině Oberösterreichische Voralpen. Chata je vzdušnou čarou asi 4 km přibližně severovýchodním směrem od Molln. Chata Grünburger Hütte je v nadmořské výšce 1.080 m a má kapacitu 30 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Grünburger Hütte

Oberösterreichische Voralpen

Obrázek nemáme k dispozici
Grünburger Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Grünburger Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Grünburger Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Grünburger Hütte v oblasti Oberösterreichische Voralpen:
   Chata Grünburger Hütte je v oblasti Oberösterreichische Voralpen v nadmořské výšce 1.080 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Grünburg. V létě bývá chata v provozu od května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od Vánoc do začátku ledna. Chatařem je Peter Raunig.

Telefon na chatu je +43 664 5908962, +43 664 5908962
E-mail: gruenburgerhuette@gruenburgerhuette.co.at

   Na chatě Grünburger Hütte je celkem 30 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená a vejde se sem 10 lidí. Winterraum je uzamčený AV-zámkem.

Přístupové cesty na chatu Grünburger Hütte:
z parkoviště Dorngraben nebo z parkoviště Rieserberg

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Hochbuchberg (1.273 m) - 0:30 hod
Gaisberg (1.262 m) - 1:00 hod
Kruckenbrettl (1.020 m) - 1:15 hod
Schoberstein - 1:45 hod
Grünburger Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Grünburger Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Schlierbach: apartmán 'Födlergut' pro 4 osoby
3-pokojový byt 55 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (3 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit. Sprcha/WC. Plynové topení. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. Byt dosažitelný zvláštním vchodem přes balkon.
Ubytování
Ubytování Schlierbach: rekreační dům 'Zehetner' pro 4 osoby
2-pokojový dům 26 m2. Jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), jídelní kout, TV-satelit a plynové topení. Nika s 2 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Dřevěné podlahy. Obývací pokoj v selské stylu. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Výhled do dálky na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Ložnice a sprcha jsou od obývacího pokoje odděleny posuvnými dveřmi.

V okolí je více ubytování (ještě další dvě). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 10:48
Mapa stránek ...