Samoobslužná chata Reuttener Hütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Lechtaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 5,5 km přibližně jihovýchodním směrem od Weissenbach am Lech. Chata Reuttener Hütte je v nadmořské výšce 1.740 m a má kapacitu 28 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Reuttener Hütte

Lechtaler Alpen

Reuttener Hütte
20090927-Reuttener Hütte“ von Luidger - Eigenes Werk. Lizenziert unter CC BY 3.0 über Wikimedia Commons.
Reuttener Hütte (Lechtaler Alpen)
Reuttener Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Reuttener Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Reuttener Hütte v oblasti Lechtaler Alpen:
   Chata Reuttener Hütte je v oblasti Lechtaler Alpen v nadmořské výšce 1.740 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Reutte. Chata je v provozu celoročně. Jedná se o samoobslužnou chatu na které není trvale přítomen ani chatař ani žádný jiný personál.

Telefon na správce chaty je +43 676 88601300
E-mail: oeav.reuttenerhuette@gmail.com

Na chatě Reuttener Hütte je celkem 28 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) je v zimě zamčená AV-klíčem. Před návštěvou kontaktujte správce chaty.

Přístupové cesty na chatu Reuttener Hütte:
z Bichlbach - Rinnen (1.081 m) - 2:00 hod
z Reutte přes Ehenbichl a Rieden a Rotlechtal (862 m) - 4:00 hod
z Weißenbach přes Rotlechtal (885 m) - 4:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Galtjoch (2.112 m) - 1:30 hod
Reinberg (2.004 m) - 2:00 hod
Abendspitze (1.964 m) - 1:00 hod
Knittelkarspitze (2.378 m) - 3:00 hod
chata Anhalter Hütte (2.042 m) přes Kelmen-Namlos - 6:00 hod
Reuttener Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Reuttener Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Reuttener Hütte - další informace na internetu:
Imst (830 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Reutte: rekreační dům 'Heidi' pro 8 osob
4-pokojový dům 160 m2. Vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit a kachlová kamna. Vstup na terasu. Obytná kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, parní zařízení) s jídelní kout. Sprcha/WC. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Koupelna/sprcha/WC, masážní sprcha Hammam, vířivou vanou. Topení v podlaze. 2x balkon, terasa 50 m2. Výhled na hory a na město. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování
Ubytování Reutte: rekreační dům 'Burgchalet Ehrenberg' pro 4 osoby
3-pokojová chata 80 m2, v přízemí. Starožitné a vkusné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. Velký obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV-satelit. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Podlahové topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

V okolí je více ubytování (ještě další 3). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 17:28
Mapa stránek ...