Samoobslužná chata Ackerlhütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kaisergebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 5 km severovýchodně od Ellmau. Chata Ackerlhütte je v nadmořské výšce 1.465 m a má kapacitu 15 lůžek ve společné noclehárně. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV a bývá uzamčena AV-klíčem. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Ackerlhütte

Kaisergebirge

Ackerlhütte
Ackerlhütte (Kaisergebirge)
Ackerlhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Ackerlhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Ackerlhütte v oblasti Kaisergebirge:
   Chata Ackerlhütte patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Kitzbühel (tel.: +43 5356 62343). Chata je v horské skupině Kaisergebirge v nadmořské výšce 1.465 m. Jedná se samoobslužnou chatu bez trvale přítomného chataře. Od června do října bývá chata o víkendech otevřená. Je zde však zámek alpenvereinu (AV-Schloss), tak že pokud není přítomen správce chaty je potřeba mít u sebe klíč (klíč je pouze pro členy Alpenvereinu). V zimním období je chata přístupná pouze s AV-klíčem. V každém případě se vždy předem na možnost přespání informujte u správce chaty. Správcem je Michael Lackner (e-mail: lacknermich@gmail.com).
Telefon na chatu je +43 664 611 46 26, +43 664 611 46 26
Na chatě Ackerlhütte je 15 lůžek ve společné noclehárně.

Přístupové cesty na chatu:
Ellmau (812 m) - 2:30 hod
Going (773 m) - 1:30 hod
St. Johann in Tirol (660 m) - 3:00 hod

Vrcholy v okolí:
Ackerlspitze (2.329 m) - 3:15 hod
Maukspitze (2.231 m) - 3:00 hod
Regalpspitze (2.253 m) - 3:15 hod
Ackerlhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Ackerlhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Ackerlhütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 30.5.2020 19:02
Mapa stránek ...