HOME      
HOME
ÚVOD
Home
Úvod
 reklama:


Návštěv:N/A
Stran dnes:N/A
On Line:N/ANová cesta ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 2.8.2004

      Cesta od chaty Lucknerhaus [1918m] k chatě Glorerhütte [2642m] v oblasti Glocknergruppe je opravdu snadná. Jedná se spíš o vycházkovou cestu pro rodiny s dětmi a starší turisty než o vysokohorskou cestu vzdálenou jen necelých 5 km vzdušnou čarou od vrcholu Großglockneru.

  Virtuální průvodce ...
Nenechávejte si aktuální informace jen pro sebe !!!

      Pokud máte jakékoli aktuální informace o chatách, lanovkách, cestách, výstupových trasách, sněhových podmínkách, trhlinách v ledovcích, počasí, cenách i jakékoli další užitečné informace, informujte i ostatní návštěvníky těchto stránek. Každá i zdánlivě nedůležitá informace může být pro někoho užitečná. Můžete samozřejmě posílat i obrazové informace. Vše bude v co nejkratší době zpracováno a prostřednictvím těchto stránek publikováno.


      Můžete posílat SMS na ALPY-INFO linku, telefonovat na ALPY-INFO linku, posílat maily nebo vyplnit formulář pro vložení poznámky přímo na stránce, které se informace týká. Můžete také využít fórum, kam můžete vložit nejen dotaz, ale i informaci.

Nezapomínejte, že z těchto stránek můžete nejen informace čerpat, ale že by jste měli také vlastní poznatky předávat ostatním.
Ceny za průjezd placenými úseky rakouských silnic Přidáno 1.6.2004


Ceny nejvyužívanějších placených úseků rakouských dálnic, silnic, tunelů a horských přechodů v roce 2004.

Celý článek ...
Celní a pasové formality na rakouských hraničních přechodech po vstupu ČR do EU Přidáno 31.5.2004
      Novinky v celních a pasových formalitách při vstupu do Rakouska. Vzory platných občanských průkazů, které mohou sloužit jako cestovní doklad při vstupu do Rakouska.
   Celý článek ...
Nová cesta ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 4.5.2004

      Jedná se podrobný popis celkem snadné turistické cesty v oblasti Großglockneru, která spojuje chatu Kalser Tauernhaus s chatou Rudolfshütte. Cesta vede nádhernou vysokohorskou krajinou kolem jezera Dorfer See a přes sedlo Kalser Tauern v nadmořské výšce 2513 m.

  Virtuální průvodce ...
Ubytování Přidáno 28.3.2004
      Průvodce vám nyní nabízí cca 1000 objektů vhodných k ubytování v celém Rakousku. Navíc zde naleznete celkem 20.000 objektů v 15-ti zemích Evropy a na Floridě. K dispozici jsou podrobné popisy včetně obrázků. Ubytování je možné na 7 dnů (u velkého počtu objektů také na kratší dobu - min. 3 dny). Okamžitě můžete zjišťovat ceny, volné termíny i ubytování on-line 24 hodin denně rezervovat. Od soboty do úterý jsou k dispozici i nabídky "Za minutu 12", u kterých se cena snižuje o 33%.
   Více informací ...
Nová cesta ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 10.3.2004

      Snadná turistická cesta je v oblasti Großglockneru a vede z Kalsu k chatě Kalser Tauernhaus. Jedná se o cestu soutěskou Daberklamm a údolím Dorfertal, kterou zvládne skutečně každý.

  Virtuální průvodce ...
WAP verze "Průvodce" Přidáno 4.2.2004
      WAP verze Průvodce je verze přístupná kdykoli a odkudkoli pomocí běžných mobilních telefonů. Ve WAP verzi naleznete základní informace o horských chatách včetně tel. čísel, aktuální informace o počasí (v zimě i o stavu sněhové pokrývky), důležité informace související s dopravou, jako jsou předpisy a doporučení co dělat v případě nehody. Naleznete zde důležitá tel. čísla i adresy zastupitelských úřadů v Rakousku. Členové OEAV zde naleznou důležité informace jak postupovat v případě nehody nebo lékařského ošetření. Dále jsou zde adresy rakouských turistických informačních kanceláří. Pokud je mi k dispozici nějaké varování týkající se počasí nebo dopravy v Rakousku, objeví se informace hned na úvodní straně jako první položka v nabídce.
Pomocí mobilu se tak můžete kdykoli dostat k informacím, které Vám mohou být v Rakousku velmi užitečné.
Původní verze z adresy WAP.TREKING.INFO byla přestěhována na novou adresu WAP.ALPY.NET
Tím bylo také definitivně ukončeno přemísťování Průvodce z různých dřívějších adres na adresu ALPY.NET.
      Obsah WAP verze stránek si můžete prohlédnout i bez mobilního telefonu přímo na těchto stránkách pomocí WAP emulátoru. Podívejte se, jaké všechny informace zde naleznete, protože nikdy nevíte, kdy se Vám budou hodit.
   Více informací ...
Nová cesta ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 26.1.2004

      Snadná turistická cesta je v oblasti Großglockneru a vede z Kalsu k chatě Stüdlhütte do nadmořské výšky 2801m. Jedná se o velmi hezkou a poněkud opomíjenou cestu pod vrchol nejvyšší rakouské hory. Rozhodně zde nepotkáte takové davy turistů jako na cestě vedoucí ke Stüdlhütte od chaty Lucknerhaus.

  Virtuální průvodce ...
Ceny rakouských dálničních známek v roce 2004 Přidáno 2.1.2004

Ceny dálničních známek zůstávají v Rakousku stejné jako v letech 2003 a 2002. Ceny, za které prodávají rakouské dálniční známky naši prodejci, se od cen v minulém roce mírně liší.

Více informací ...
Österreichischer Alpenverein (ÖEAV) Přidáno 25.11.2003
      Pojištění pro členy rakouského alpského svazu je v roce 2004 o něco vyšší.
   Více informací ...

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
 
Konverze stránky do PDF:
Tuto stránku můžete stáhnout a uložit (vytisknout) jako PDF dokument.
Reklama:
Ubytování v Polsku. On-line rezervace ubytování.
Hotel Alpendorf, Alpendorf 9, 5600 Sankt Johann im Pongau, Rakousko
Hotel Alpendorf - on-line rezervace ubytování
Alpendorf 9, 5600 Sankt Johann im Pongau, Rakousko
Tento rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází přímo u lanovky ve středisku Alpendorf. Nabízí pokoje zařízené v tradičním venkovském stylu s velkým
Tento rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází přímo u lanovky ve středisku Alpendorf. Nabízí pokoje zařízené v tradičním venkovském stylu s velkým balkonem a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. V zimě a v létě vás během pouhých několika minut vyveze alpendorfská lanovka na horu Gernkogel.
 Aktualizace:  2.11.2004
  © Jiří Hrbáček E-mail
> > > Podmínky používání těchto www stránek < < <