Kde je Red Bull Hangar-7 Salcburk na mapě. Hangar 7 je na letišti v Salzburgu a je to jedinečná budova - vlastně muzeum. Jsou zde k vidění historická letadla Flying Bulls i sbírka závodních vozidel Formule 1. V Hangaru 7 je restaurace Ikarus, dva bary, venkovní terasa a kavárna je to i místo pro milovníky umění, jídla a příjemného žití. Red Bull Hangar-7 Salcburk a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Red Bull Hangar-7 Salcburk na mapě

Kde je muzeum Hangar-7

Red Bull Hangar-7 Salcburk a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde se nachází Red Bull Hangar-7 Salcburk

Hangar 7 je muzeum u salcburského letiště. Plánování a výstavba hangáru trvala čtyři roky. Důvodem bylo kromě koncepce a architektury také použití nejmodernějších technologií a materiálů. Zhruba sto metrů dlouhá a 67 metrů široká budova o výšce 14,5 metru zvenku připomíná profil leteckého křídla. Hangar 7 rozhodně není běžné letecké muzeum – už jen proto, že všechna vystavená letadla jsou plně funkční a v průběhu roku se účastní řady akcí po celé Evropě.
Red Bull Hangar-7 Salcburk
Budova, kterou si nechal postavit pro svou rozrůstající se sbírku miliardář Dietrich Mateschitz, majitel firmy Red Bull, působí vzdušně a moderna na pozadí alpských velikánů dává zastavěnému prostoru nadčasový rozměr. Kromě muzea jsou zde v provozu i exkluzivní restaurace a bary. Dva bary, z nichž jeden je zavěšen pod stropem hangáru, doplňuje luxusní restaurace Ikarus, v níž si dávají dostaveníčko i světové celebrity, jako třeba Michael Schumacher či Naomi Campbell.
Red Bull HANGAR 7 (Salzburg) gefilmt mit einer Panasonic Lumix GH2 - video
Příjezd autem je asi nejlepší po dálnici A1 až ke sjezdu „Flughafen“ a odtud k letišti. Na světelné křižovatce odbočte doleva směrem na centrum města a potom, co minete řídicí věž a podjedete tunelem vzletovou a přistávací dráhu, odbočte na semaforech vpravo. Po pár stovkách metrů jste u Hangaru 7.
Otvírací doba je denně od 10 do 22 hodin.
Na mapě je zobrazená poloha Red Bull Hangar-7 Salcburk a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit Red Bull Hangar-7 Salcburk na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Booking.com Booking.com
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Traunstein po cestě Naturfreundesteig a Mairalmsteig (video)
Na východní straně jezera Traunsee vede hezká panoramatická cesta na vrchol Traunstein a k chatám Gmundner Hütte a Traunsteinhaus. Trasa má převýšení 1300 m.

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Záhadná hora Kailas (Letem světem)
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Lyžařské oblasti v rakouských Alpách, přehled skiareálů, informace pro lyžaře
V popisu rakouských lyžařských středisek naleznete sněhové zpravodajství, aktuální počet vleků a lanovek v provozu, mapku lyžařského areálu, stručný popis ski areálu, kontakty na lyžařské školy, předpověď počasí, videa z oblasti, ceny skipasů, informace o ubytování v okolí a další informace.

Image
Inteligentní stromy - německý dokumentární film (Letem světem)
Experimenty prokázaly, že jsou stromy důmyslně a komplikovaně propojené, sdílejí živiny, informace, přeposílají si varovné signály a předávají zkušenosti.

Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Stránka byla vygenerována 3.10.2023 09:44
Mapa stránek ...