Kde je Red Bull Hangar-7 Salcburk na mapě. Hangar 7 je na letišti v Salzburgu a je to jedinečná budova - vlastně muzeum. Jsou zde k vidění historická letadla Flying Bulls i sbírka závodních vozidel Formule 1. V Hangaru 7 je restaurace Ikarus, dva bary, venkovní terasa a kavárna je to i místo pro milovníky umění, jídla a příjemného žití. Red Bull Hangar-7 Salcburk a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Red Bull Hangar-7 Salcburk na mapě

Kde je muzeum Hangar-7

Red Bull Hangar-7 Salcburk a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde se nachází Red Bull Hangar-7 Salcburk

Hangar 7 je muzeum u salcburského letiště. Plánování a výstavba hangáru trvala čtyři roky. Důvodem bylo kromě koncepce a architektury také použití nejmodernějších technologií a materiálů. Zhruba sto metrů dlouhá a 67 metrů široká budova o výšce 14,5 metru zvenku připomíná profil leteckého křídla. Hangar 7 rozhodně není běžné letecké muzeum – už jen proto, že všechna vystavená letadla jsou plně funkční a v průběhu roku se účastní řady akcí po celé Evropě.
Red Bull Hangar-7 Salcburk
Budova, kterou si nechal postavit pro svou rozrůstající se sbírku miliardář Dietrich Mateschitz, majitel firmy Red Bull, působí vzdušně a moderna na pozadí alpských velikánů dává zastavěnému prostoru nadčasový rozměr. Kromě muzea jsou zde v provozu i exkluzivní restaurace a bary. Dva bary, z nichž jeden je zavěšen pod stropem hangáru, doplňuje luxusní restaurace Ikarus, v níž si dávají dostaveníčko i světové celebrity, jako třeba Michael Schumacher či Naomi Campbell.
Red Bull HANGAR 7 (Salzburg) gefilmt mit einer Panasonic Lumix GH2 - video
Příjezd autem je asi nejlepší po dálnici A1 až ke sjezdu „Flughafen“ a odtud k letišti. Na světelné křižovatce odbočte doleva směrem na centrum města a potom, co minete řídicí věž a podjedete tunelem vzletovou a přistávací dráhu, odbočte na semaforech vpravo. Po pár stovkách metrů jste u Hangaru 7.
Otvírací doba je denně od 10 do 22 hodin.
Na mapě je zobrazená poloha Red Bull Hangar-7 Salcburk a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit Red Bull Hangar-7 Salcburk na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Booking.com Booking.com
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Podrobný popis cesty Kitzsteinhorn - Alpincenter ⇒ Mooserboden
Tato nádherná vysokohorská cesta je v oblasti Glockneru blízko známých turistických středisek Kaprun a Zell am See. Vede od spodní stanice vrcholové lanovky na Kitzsteinhorn (Gipfelbahn) přes sedlo Nördliche Kammerscharte ve výšce 2 636 m n.m., kolem usedlosti Fürthermoaralm až k přehradní nádrži Mooserboden (2 036 m n.m.).

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 1.12.2021 10:53
Mapa stránek ...