Kde je parkoviště Höfi-Express na mapě. Parkoviště je ve skiareálu Hauser Kaibling poblíž Natur- & Wellneshotel Höflehner na Gumpenbergu. Toto menší parkoviště je přímo u sjezdovky. je ideální, pokud se chcete během lyžování v autě zastavovat. Pro nejbližší okolí jsou zobrazeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps

Kde je parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express na mapě

Parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde je parkoviště Höfi-Express

Parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express je malé parkoviště ve výše položené části skiareálu Hauser Kaibling. Parkuje se přímo u sjezdovky číslo 3 u spodní stanice sedačkové lanovky Höfi-Express I. Pokud přijedete za lyžováním hned ráno, tak je to ideálně položené parkoviště. Přímo z auta vystoupíte na sjezdovku. Pokud během dne potřebujete něco v autě, tak se při jízdě po sjezdovce v autě bez problémů stavíte. Při parkování na spodních velkých parkovištích to tak jednoduché není. Parkoviště je poblíž hotelu Natur- & Wellneshotel Höflehner na Gumpenbergu.
obrázek


Příjezd na parkoviště, které je v nadmořské výšce 1.140 metrů, je od hlavní silnice číslo 320. Odbočíte v Rupertingu a držíte se směrovek Wellnesshotel Höflehner. Ono se nikam jinam stejně jet nedá. Parkoviště je hned za hotelem.

Na mapě je zobrazená poloha parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Booking.com Booking.com
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Image
Záhadná hora Kailas (Letem světem)
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Podrobný popis cesty Kitzsteinhorn - Alpincenter ⇒ Mooserboden
Tato nádherná vysokohorská cesta je v oblasti Glockneru blízko známých turistických středisek Kaprun a Zell am See. Vede od spodní stanice vrcholové lanovky na Kitzsteinhorn (Gipfelbahn) přes sedlo Nördliche Kammerscharte ve výšce 2 636 m n.m., kolem usedlosti Fürthermoaralm až k přehradní nádrži Mooserboden (2 036 m n.m.).

Image
Jezero Offensee (video)
Trochu zastrčené jezero Offensee najdete na západním konci pohoří Totes Gebirge v nadmořské výšce 649 m. Jezero je snadno dostupné i autem, je vhodné ke koupání i k procházkám.

Image
Jezero Laudachsee (video)
Jen kousek východně od jezera Traunsee je uprostřed hor jezero Laudachsee, které je v létě na horské jezero poměrně teplé. V zimě si na něm můžete ale bez problémů zabruslit.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Stránka byla vygenerována 21.9.2023 18:50
Mapa stránek ...