Kde je parkoviště Höfi-Express na mapě. Parkoviště je ve skiareálu Hauser Kaibling poblíž Natur- & Wellneshotel Höflehner na Gumpenbergu. Toto menší parkoviště je přímo u sjezdovky. je ideální, pokud se chcete během lyžování v autě zastavovat. Pro nejbližší okolí jsou zobrazeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps

Kde je parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express na mapě

Parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde je parkoviště Höfi-Express

Parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express je malé parkoviště ve výše položené části skiareálu Hauser Kaibling. Parkuje se přímo u sjezdovky číslo 3 u spodní stanice sedačkové lanovky Höfi-Express I. Pokud přijedete za lyžováním hned ráno, tak je to ideálně položené parkoviště. Přímo z auta vystoupíte na sjezdovku. Pokud během dne potřebujete něco v autě, tak se při jízdě po sjezdovce v autě bez problémů stavíte. Při parkování na spodních velkých parkovištích to tak jednoduché není. Parkoviště je poblíž hotelu Natur- & Wellneshotel Höflehner na Gumpenbergu.
obrázek


Příjezd na parkoviště, které je v nadmořské výšce 1.140 metrů, je od hlavní silnice číslo 320. Odbočíte v Rupertingu a držíte se směrovek Wellnesshotel Höflehner. Ono se nikam jinam stejně jet nedá. Parkoviště je hned za hotelem.

Na mapě je zobrazená poloha parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Booking.com Booking.com
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Katrin Klettersteig Bad Ischl (video)
Na videu je Katrin Klettersteig - poměrně snadná a příjemná ferrata, jsou zde ale také místa dost exponovaná. Tato zajištěná cesta je poblíž městečka Bad Ischl.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Výlet okolo 6 jezer na Tauplitzalm (video)
Pohodová túra kolem šestice horských jezer a jezírek v oblasti Tauplitzalm na jižním cípu Totes gebirge v rakouských Alpách je vhodná i pro rodiny s dětmi a projedete ji v kratší verzi i s kočárkem. Smaragdová jezera obklopují skalnaté vrcholy i krásná horská panoramata.

Image
Jezera Vorderer Langbathsee a Hinterer Langbathsee (video)
Dvojice jezer Vorderer Langbathsee a Hinterer Langbathsee, která jsou vzdušnou čarou asi 8 km severozápadně od Ebensee na jižním konci jezera Traunsee je dosažitelná i autem. Přesněji větší z obou jezer. Ke druhému už musíte pěšky.

Image
Voda: Velká záhada (Letem světem)
Dva dokumenty, které představují úchvatné objevy, se kterými přišli vědci z celého světa, například z Ruska, Kazachstánu, Švýcarska, Izraele, Spojených států, Velké Británie, Rakouska, Japonska, Argentiny, Číny a Tibetu.

Image
Sölden ski resort review
Sölden je jednou z nejoblíbenějších lyžařských destinací v Alpách, kterou si oblíbili zejména nizozemští a němečtí lyžaři.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Stránka byla vygenerována 2.2.2023 03:51
Mapa stránek ...