Kde je parkoviště Höfi-Express na mapě. Parkoviště je ve skiareálu Hauser Kaibling poblíž Natur- & Wellneshotel Höflehner na Gumpenbergu. Toto menší parkoviště je přímo u sjezdovky. je ideální, pokud se chcete během lyžování v autě zastavovat. Pro nejbližší okolí jsou zobrazeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps

Kde je parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express na mapě

Parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde je parkoviště Höfi-Express

Parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express je malé parkoviště ve výše položené části skiareálu Hauser Kaibling. Parkuje se přímo u sjezdovky číslo 3 u spodní stanice sedačkové lanovky Höfi-Express I. Pokud přijedete za lyžováním hned ráno, tak je to ideálně položené parkoviště. Přímo z auta vystoupíte na sjezdovku. Pokud během dne potřebujete něco v autě, tak se při jízdě po sjezdovce v autě bez problémů stavíte. Při parkování na spodních velkých parkovištích to tak jednoduché není. Parkoviště je poblíž hotelu Natur- & Wellneshotel Höflehner na Gumpenbergu.
obrázek


Příjezd na parkoviště, které je v nadmořské výšce 1.140 metrů, je od hlavní silnice číslo 320. Odbočíte v Rupertingu a držíte se směrovek Wellnesshotel Höflehner. Ono se nikam jinam stejně jet nedá. Parkoviště je hned za hotelem.

Na mapě je zobrazená poloha parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit parkoviště Hauser Kaibling - Höfi-Express na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Booking.com Booking.com
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2021 01:46
Mapa stránek ...