ÖKO-Camp Stumergut (Eggerding) je v Horním Rakousku. Kempink je v západní části Horního Rakouska asi kilometr jižně od Eggerding. Kemp je na klidném místě daleko od všech silnic a dálnic a je to jeden z mála kempů v Rakousku, který podporuje nudismus a naturismus (alespoň v rámci rakouských zákonů). V kempu jsou 3 rybníky ke koupání (jeden pro nudisty). Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu ÖKO-Camp Stumergut.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

ÖKO-Camp Stumergut
Eggerding

Informace o kempu

ÖKO-Camp Stumergut
Passau (307 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Po 1.3.
Jasno
10°C
Ú 2.3.
Jasno
11°C
St 3.3.
Jasno
12°C
Č 4.3.
Polojasno
12°C
P 5.3.
Zataženo
4°C
So 6.3.
Zataženo
3°C
Ne 7.3.
Jasno
6°C
Po 8.3.
Jasno
8°C
Sponzorované odkazy:
ÖKO-Camp Stumergut (Eggerding):
Kempink má kapacitu 50 míst. Jednotlivá kempovací místa jsou od sebe oddělena živým plotem a mají přípojky vody a elektřiny. V kempu je povoleno rozdělávání ohně (2 ohniště) a dřevo je k dispozici na požádání. V kempu jsou 3 rybníky ke koupání, jeden z nich je vyhrazený pro nudisty. K dispozici je v kempu dětské hřiště, sauna, nudistická louka a občerstvení. Sprchy a WC jsou v budově farmy.

Do kempu ani k rybníkům není povolen vstup se psy.
Adresa kempu je:
ÖKO-Camp Stumergut
Edenaichet 6
4773 Eggerding, Rakousko

Telefon: +43 7767 404 nebo +43 664 2141695

Provozní doba kempu: od začátku dubna do konce října

ÖKO-Camp Stumergut náhled polohy kempu:
ÖKO-Camp Stumergut - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Osternach (3 km), Lambrechten (4 km), Sankt Martin im Innkreis (6 km), Sankt Marienkirchen bei Schärding (6 km), Andorf (8 km), Suben (9 km), Obernberg am Inn (11 km), Diersbach (11 km) nebo Sankt Florian am Inn (12 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Booking.com
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 28.2.2021 19:12
Mapa stránek ...