Lyžařské zájezdy Finkenberg nebo si vyberte jiný lyžařský zájezd ...
Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny
Kde je na mapě Camping Wolfgangsee Lindenstrand
Abersee
(přibližná poloha kempu na mapě)
Camping Wolfgangsee Lindenstrand (Abersee) - přibližná poloha na mapě Google Maps a Open Street Maps.
Sponzorované odkazy:
Camping Wolfgangsee Lindenstrand (Abersee):
Poměrně velký kemp s kapacitou asi 250 míst na jižním břehu jezera Wolfgangsee mezi Abersee a St. Gilgen v turistické oblasti Salzkammergut.
Adresa kempu je:
Telefon: +43 6227 32050
Camping Wolfgangsee Lindenstrand
Gschwend 36
5342 Abersee, Rakousko
Gschwend 36
5342 Abersee, Rakousko
Telefon: +43 6227 32050
Abersee (565 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Čt 30.3.![]() 15°C |
Pá 31.3.![]() 11°C |
So 1.4.![]() 10°C |
Ne 2.4.![]() 2°C |
Po 3.4.![]() 2°C |
Út 4.4.![]() 1°C |
St 5.4.![]() 5°C |
Čt 6.4.![]() 6°C |
Místa v okolí s předpovědí počasí: (řazeno podle vzdálenosti)
Informace pro cesty do Rakouska:
Další informace:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Vyplněním následujícího formuláře můžete přidat na stránku užitečné informace, které se tohoto místa týkají. Vaše poznánka bude před zveřejněním kontrolována administrátorem. Pokud se bude obsah dotýkat více v Průvodci popisovaných míst, může být Vaše vložená informace publikována i na dalších stránkách tohoto Průvodce po Alpách. Zároveň si vyhrazujeme právo Vámi vložené informace nezveřejnit a to i bez udání důvodu. Vložené poznámky jsou kontrolovány a publikovány zpravidla do 48 hodin od jejich vložení.
Pokud to umíte, můžete vkládaný text formátovat běžnými formátovacími značkami jako je [b] a [/b] pro tučný text, [i] a [/i] pro kurzívu. Vaši e-mailovou adresu uvádět nemusíte. Pokud nám ale nějakým způsoben neumožníte Vás kontaktovat (mail, zpráva přes FB, ....), je riziko, že v případě nejasností nebo potřeby doplňujících informacé nebude Vaše poznámka publikována.
Abychom zabránili spamovým robotům automaticky vkládat nesmyslné texty a odkazy, musíte vyplnit 'Kontrolní kód'. Tím se přesvědčíme, že informaci vložil člověk a ne robot. Jedno ze slov v tomto odstavci je zvýrazněno - je zapsáno tučně. Toto zvýrazněné slovo vložte do formuláře jako kontrolní kód. Na velikosti písmen nezáleží. Pokud se vkládané informace týkají minulosti, nezapomeňte v textu uvést i datum. Pište prosím správně česky včetně háčků a čárek, ušetříte nám tím práci při kontrole a publikaci.
Text poznámky - pokud v textu poznámky uvedete nějaké osobní informace (skutečné jméno, telefon, e-mail a pod.) máme za to, že souhlasíte s jejich publikováním na stránkách www.alpy.net.
Jméno - nemusíte vkládat své skutečné jméno, stačí nějaká přezdívka. Jméno bude zveřejněno u Vaší poznámky, pokud ho neuvedete přímo v textu poznámky.
E-Mail - vyplňovat nemusíte. Pokud ho vyplníte, může být použit administrátorem pro komunikaci s Vámi. Výhradně však pro účely doplnění informací nezbytných pro zveřejnění Vaší poznámky. Vyplněná e-mailová adresa je přeposlána administrátorovi a po zveřejnění nebo zamítnutí Vaší poznámky je e-mailová adresa vymazána.
Kontrolní kód vyplnit musíte.
Jméno - nemusíte vkládat své skutečné jméno, stačí nějaká přezdívka. Jméno bude zveřejněno u Vaší poznámky, pokud ho neuvedete přímo v textu poznámky.
E-Mail - vyplňovat nemusíte. Pokud ho vyplníte, může být použit administrátorem pro komunikaci s Vámi. Výhradně však pro účely doplnění informací nezbytných pro zveřejnění Vaší poznámky. Vyplněná e-mailová adresa je přeposlána administrátorovi a po zveřejnění nebo zamítnutí Vaší poznámky je e-mailová adresa vymazána.
Kontrolní kód vyplnit musíte.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:

Dva dokumenty, které představují úchvatné objevy, se kterými přišli vědci z celého světa, například z Ruska, Kazachstánu, Švýcarska, Izraele, Spojených států, Velké Británie, Rakouska, Japonska, Argentiny, Číny a Tibetu.

Na severním okraji pohoří Totes Gebirge je krásné jezero Almsee, které je snadno dostupné autem a kolem kterého vede hezká procházková trasa. Zároveň je zdejší parkovište i vhodným nástupním místem pro náročnější tůry.

Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Sölden je jednou z nejoblíbenějších lyžařských destinací v Alpách, kterou si oblíbili zejména nizozemští a němečtí lyžaři.

Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)
Ostatní návštěvníci si nedávno prohlíželi i tyto stránky:
Mohlo by vás také zajímat:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat: