Camping Breznik - Turnersee (St. Kanzian am Klopeiner See) je v rakouských Korutanech. Kemping je na západní straně jezera Turnersee asi 3 km jihozápadně od St. Kanzian am Klopeiner See. Příjezd z dálnice A2 je nejlepší exitem Völkermarkt West a dále na Greuth, Tainach, Sankt Kanzian am Klopeiner a po silnici L121 směrem na St. Primus. Kemping je vlevo přímo u silnice v obci Vesielach. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping Breznik - Turnersee.
Sponzorované odkazy:
Camping Breznik - Turnersee (St. Kanzian am Klopeiner See):
Velký kemping u jezera Turnersee má kapacitu 440 míst a má rozlohu přes 8 ha. Kempovací místa mají elektrické přípojky. V kempu je restaurace bufet i obchod. V sezóně zde organizují zábavu pro děti. Kemp má dětské hřiště, stolní tenis, půjčovnu jízdních kol, pračku, sučičku a kapacitní sociální zařízení.

Jezero Turnersee je pozůstatkem původního ledovcového jezera. V jezeře žije lín, štika, kapr, okouny a sumec. U jezera žije nmoho druhů ptáků, např. čejka, bramborníček černohlavý nebo konipas. Kolem jezera je sedm míst vhodných ke koupání. V létě teplota vody v jezeře dosahuje až 27°C.

V kempu je internetový terminál. Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Camping Breznik - Turnersee
Unternarrach 21
9123 St. Kanzian am Klopeiner See, Rakousko

Telefon: +43 4239 2350 nebo +43 664 3547100

Provozní doba kempu: od poloviny dubna do začátku října

Camping Breznik - Turnersee náhled polohy kempu na mapě:
Náhled zobrazení polohy na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Unternarrach, Sankt Primus, Obersammelsdorf, Steinerberg, Sankt Veit im Jauntal, Klopein am Klopeiner See, Pirk an der Drau (3 km), Sankt Kanzian am Klopeiner See (3 km) nebo Unterburg am Klopeiner See (4 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Camping Breznik - Turnersee - video
Booking.com
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Jezero Laudachsee (video)
Jen kousek východně od jezera Traunsee je uprostřed hor jezero Laudachsee, které je v létě na horské jezero poměrně teplé. V zimě si na něm můžete ale bez problémů zabruslit.

Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Image
Voda: Velká záhada (Letem světem)
Dva dokumenty, které představují úchvatné objevy, se kterými přišli vědci z celého světa, například z Ruska, Kazachstánu, Švýcarska, Izraele, Spojených států, Velké Británie, Rakouska, Japonska, Argentiny, Číny a Tibetu.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Sölden ski resort review
Sölden je jednou z nejoblíbenějších lyžařských destinací v Alpách, kterou si oblíbili zejména nizozemští a němečtí lyžaři.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.2.2023 03:10
Mapa stránek ...