Lyžařské zájezdy Ebbs nebo si vyberte jiný lyžařský zájezd ...
Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny
Kde je St. Anton am Arlberg - Valluga na mapě
(přibližná poloha webové kamery na mapě)
Přibližná poloha webové kamery St. Anton am Arlberg - Valluga na mapě Google Maps a Open Street Maps.
Sponzorované odkazy:
Informace o webkameře St. Anton am Arlberg - Valluga:
Webkamera je umístěná ve Ski areálu St. Anton am Arlberg v oblasti Valluga. Webová kamera je v nadmořské výšce 2811m.
Mapa volného ubytování v okolí:
(po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Užitečné informace:
Webkamery v okolí: (řazeno podle vzdálenosti)
Sankt Christoph am Arlberg (1843 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Pá 1.12.![]() -1°C |
So 2.12.![]() -7°C |
Ne 3.12.![]() -11°C |
Po 4.12.![]() -3°C |
Út 5.12.![]() -2°C |
St 6.12.![]() -1°C |
Čt 7.12.![]() -2°C |
Pá 8.12.![]() 1°C |
Nabídka ubytování:
Videa pořízená v okolí:
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Nepřehlédněte:

Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Spitzmauer je zajímavý vrchol v pohoří Totes Gebirge, který má tvar pyramidy a na který cestu vyrazně zkrátila zajištěná cesta Stodertaler Steig obtížnosti B. Cenou za nádherné výhledy je poměrně značné převýšení od parkoviště.

Riesach Falls jsou vodopády ve Schladminger Tauern, asi 10 km jihovýchodně od Schladmingu. Dva nejpůsobivější vodopády jsou známé jako Kleiner a Großer Riesachfall, druhý z nich má spád kolem 70 metrů.

Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Dva dokumenty, které představují úchvatné objevy, se kterými přišli vědci z celého světa, například z Ruska, Kazachstánu, Švýcarska, Izraele, Spojených států, Velké Británie, Rakouska, Japonska, Argentiny, Číny a Tibetu.

Trochu zastrčené jezero Offensee najdete na západním konci pohoří Totes Gebirge v nadmořské výšce 649 m. Jezero je snadno dostupné i autem, je vhodné ke koupání i k procházkám.
Ostatní návštěvníci si nedávno prohlíželi i tyto stránky:
Mohlo by vás také zajímat:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat: