V neděli 22.7.2018 byla ukončena letošní lyžařská sezóna na ledovci Kitzsteinhorn nad Kaprunem. V důsledku teplého léta a rychlého tání sněhu, už není možné na ledovci Kitzsteinhorn lyžovat tak dlouho jak tomu bývalo v některých minulých sezónách. Opět bude možné ve skiareálu Kaprun Kitzsteinhorn lyžovat až na podzim.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kaprun - Kitzsteinhorn - letošní lyžařská sezóna skončila

22.7.2018 byla sezóna 2017/18 ukončena

Kitzsteinhorn 20.7.2018
Skiareál Kaprun Kitzsteinhorn 20.7.2018
Lyžařské středisko Kaprun - Kitzsteinhorn ukončilo lyžařskou sezónu 2017/18. I když se zde lyžuje částečně na ledovci, tak sněhové podmínky již neumožňují další lyžování v tomto středisku. V posledních letech je zde lyžařská sezóna ukončována v tomto období i s ohledem na ochranu zbytků ledovce. Ledovec se zde snaží částečně zakrývat bílou netkanou textílií, která má odrážet sluneční světlo a měla by zpomalit tání ledovce. Na některých místech to vypadá, že je tato snaha úspěšná, ale dlouhodobě to nejspíš nebude mít výrazný efekt. Záleží hlavně na množství sněhu, který zde napadne v zimním období a také na letních teplotách vzduchu. Na Kitzsteinhornu se zase začne lyžovat na podzim 2018.
Sponzorované odkazy:
Náhled zobrazení polohy na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Obrázek
Lyžařská sezóna na Kitzsteinhornu byla ukončena
Booking.com Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Lyžařské oblasti v rakouských Alpách, přehled skiareálů, informace pro lyžaře
V popisu rakouských lyžařských středisek naleznete sněhové zpravodajství, aktuální počet vleků a lanovek v provozu, mapku lyžařského areálu, stručný popis ski areálu, kontakty na lyžařské školy, předpověď počasí, videa z oblasti, ceny skipasů, informace o ubytování v okolí a další informace.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 27.11.2021 14:53
Mapa stránek ...