V neděli 22.7.2018 byla ukončena letošní lyžařská sezóna na ledovci Kitzsteinhorn nad Kaprunem. V důsledku teplého léta a rychlého tání sněhu, už není možné na ledovci Kitzsteinhorn lyžovat tak dlouho jak tomu bývalo v některých minulých sezónách. Opět bude možné ve skiareálu Kaprun Kitzsteinhorn lyžovat až na podzim.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kaprun - Kitzsteinhorn - letošní lyžařská sezóna skončila

22.7.2018 byla sezóna 2017/18 ukončena

Kitzsteinhorn 20.7.2018
Skiareál Kaprun Kitzsteinhorn 20.7.2018
Lyžařské středisko Kaprun - Kitzsteinhorn ukončilo lyžařskou sezónu 2017/18. I když se zde lyžuje částečně na ledovci, tak sněhové podmínky již neumožňují další lyžování v tomto středisku. V posledních letech je zde lyžařská sezóna ukončována v tomto období i s ohledem na ochranu zbytků ledovce. Ledovec se zde snaží částečně zakrývat bílou netkanou textílií, která má odrážet sluneční světlo a měla by zpomalit tání ledovce. Na některých místech to vypadá, že je tato snaha úspěšná, ale dlouhodobě to nejspíš nebude mít výrazný efekt. Záleží hlavně na množství sněhu, který zde napadne v zimním období a také na letních teplotách vzduchu. Na Kitzsteinhornu se zase začne lyžovat na podzim 2018.
Sponzorované odkazy:
Náhled zobrazení polohy na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Obrázek
Lyžařská sezóna na Kitzsteinhornu byla ukončena
Booking.com Booking.com
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2021 14:48
Mapa stránek ...