Chata Ybbstaler Hütte je v Dolním Rakousku v horské skupině Ybbstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně jižním směrem od Lunz am See. Chata Ybbstaler Hütte je v nadmořské výšce 1.343 m a má kapacitu 47 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Ybbstaler Hütte

Ybbstaler Alpen

Ybbstaler Hütte
Ybbstaler Hütte“ von Herzi Pinki - Eigenes Werk. Lizenziert unter CC BY-SA 3.0 über Wikimedia Commons.
Ybbstaler Hütte (Ybbstaler Alpen)
Ybbstaler Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Ybbstaler Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Ybbstaler Hütte v oblasti Ybbstaler Alpen:
   Chata Ybbstaler Hütte je v oblasti Ybbstaler Alpen v nadmořské výšce 1.343 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Austria. V létě bývá chata v provozu od začátku června do konce října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařkou je Inge Wurzer.

Telefon na chatu je +43 664 9886801
E-mail: yth@aon.at

Na chatě Ybbstaler Hütte je celkem 47 lůžek. V pokojích je celkem 4 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 43 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě zamčená AV-klíčem a je velmi malá.

Přístupové cesty na chatu Ybbstaler Hütte:
parkování je možné v Kastenu (Töpperbrücke), ve Steinbachu a malé parkoviště je i v Stiegengrabenu
z Göstling (536 m) - 5:00 hod
z Kasten (581 m) - 4:30 hod
z Lechnergraben (600 m) - 4:00 hod
z Lunz am See (601 m) - 4:30 hod
ze Steinbachgraben (600 m) - 2:30 hod
ze Stiegengraben (560 m) - 2:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Dürrenstein (1.878 m) - 2:00 hod
Hirzeck (1.445 m) - 15 minut
Großer Hühnerkogel (1.651 m) - 1:00 hod
Noten (1.635 m) - 1:00 hod
Alpinweg Hochkar - Dürrenstein - 11:00 hod
chata Ötscher Schutzhaus (1.418 m) - 9:00 hod
Ybbstaler Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Ybbstaler Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 6.12.2021 03:21
Mapa stránek ...