Chata Prochenberghütte je v Dolním Rakousku v horské skupině Ybbstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 2,5 km přibližně jihovýchodním směrem od Ibbsitz. Chata Prochenberghütte je v nadmořské výšce 1.123 m a má kapacitu 17 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Prochenberghütte

Ybbstaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Prochenberghütte - fotografie bohužel není k dispozici
Prochenberghütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Prochenberghütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Prochenberghütte v oblasti Ybbstaler Alpen:
   Chata Prochenberghütte je v oblasti Ybbstaler Alpen v nadmořské výšce 1.123 m na vrcholu Prochenberg. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Waidhofen an der Ybbs. V létě bývá chata v provozu od května do konce října ale jen v neděli a ve svátek. V červenci a srpnu je otevřeno navíc i v sobotu. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Herbert Schnabler.

Telefon na chatu je +43 7443 87562

Na chatě Prochenberghütte je celkem 17 lůžek. V pokojích je celkem 4 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 13 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě zamčená AV-klíčem je velmi malá.

Přístupové cesty na chatu Prochenberghütte:
z Haselsteinhof (640 m) - 1:30 hod
z Maria Seesal (483 m) - 2:00 hod
z Mitterlehen (676 m) - 1:15 hod
z Ybbsitz (404 m) - 2:15 hod
Prochenberghütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Prochenberghütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Prochenberghütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Gaming (469 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 27.10.2021 14:13
Mapa stránek ...